Malá reklama

Servery s výtvarnou tematikou, které si s námi vyměňují odkazy, cestování do Japonska a podobné zajímavosti.
[21.2.2008] Internetový obchod ČAJÍČEK.cz nabízí čaje z celého světa, bylinné produkty, čínskou medicínu a tetovací barvu.
[18.1.2008] Internetový obchod Ostrov Pokladů.cz – Modely, autodráhy, deskové hry, plyšové hračky. Pro zvídavé zákazníky má sekci se zajímavými odkazy, kde je i link na Origami.cz.
[22.5.2007] Cestovní kancelář NTS Czech nabízí relativně levné zájezdy do Japonska. Zajišťují letenky, ubytování, výlety, Japan Rail passy a další služby s tím spojené. Fungují pouze jako cestovní kancelář, takže žádné zboží z Japonska (např. origami papíry) bohužel nedovážejí.

[13.6.2006] CREATIVE - výtvarné potřeby pro hobby i profi: výtvarné potřeby pro decoupage, decoupage papíry a ubrousky, malování na hedvábí, potisk textilu, lept, frost, patiny, pozlacování, smalt karomail, mozaiku, silikonové formy pro odlévání ze sádry, polykarbonátové formy pro parafín, modelování z fimo a samotvrdnoucích hmot, předměty pro dekoraci, svíčkový gel, parafín. mýdlová hmota. Polotovary pro dekoraci: hedvábí, trička,rámečky pro decoupage.
Logo
[29.11.2005] Studio Helianthus nabízí výměnu odkazů a informací o chystaných akcích. Cílem studia je oddech, pobavení, mají rozcestník se zajímavými akcemi a stránkami, nabídka vonných tyčinek, solných lamp i dárků. Najdete zde ostrůvek pohody s fotografiemi, obrazy i literárními dílky.
Logo
[2.6.2005] Na serveru Borovice.cz se rozhodli doporučit svým návštěvníkům naše stránky v rubrice "Link týdne", kde na ně odkazují i s obrázkem a stručným komentářem. Během tohoto týdne si tedy o našich stránkách můžete přečíst na hlavní stránce Borovice. Poté již odkaz na Borovici trvale zůstane v rubrice Jinam. Na oplátku tedy doporučuji navštívit server Borovice Smile :-)
Borovice
Všem hravým doporučuji juknout na web e-hracky.cz. Najdete tam seznamy výrobců a prodejců, odkazy na internetové obchody např. s plechovými hračkami, ale i návody pro šikovné ruce -- jak si jednoduché hračky vyrobit doma. Mezi návody by mělo být i něco z origami.

Tyto stránky jsou údajně popsány v knize:

Internet pro děti
Oldřich Růžička
Computer Press 2002,
ISBN: 80-7226-684-5, EAN: 978-80-7226-684-5

Abstrakt: Internet pro děti přitažlivou formou mapuje adresy, které mohou dát dětem více než jen pouhé hovory po internetu se svými vrstevníky. Autor se zaměřil převážně na české stránky. Jednotlivé adresy jsou doprovázeny popisem, vysvětlujícími obrázky a barevnými ilustracemi. Vše je koncipováno tak, aby děti mohly s knihou pracovat samostatně. Začátek patří internetovým magazínům a časopisům věnujícím se výhradně dětem. Následují vystřihovánky, skládačky, origami a další weby pro ukrácení voného času a rozvíjení šikovnosti. V závěru pak vaše děti najdou kouzla, adresy zabývající se auty, letadly a další technikou a nechybí ani internetové hry.

K tomu bych jenom dodal, že kniha je opravdu pěkně zpracovaná. Velmi mne zaujaly stránky papírových modelů, kterých je tu popsáno několik (např. www.ymjr.cz). Určitě je pečlivě prozkoumám :-)O této stránce se psalo 26. prosince 1999 v Nedělních Novinách (str. 28). VýstřižekDíky zájmu a laskavosti vydavatelství Vogel Publishing vyšly tyto stránky na CD přílohách časopisů Počítač pro každého (číslo 10/2000) a CHIP (číslo 7/2001).Seznam ATLAS.cz TOPlist (od 26.10.1998) Centrum
www.dobrodruh.cz
KRIZOVATKA.CZ - Vyhledávač pro sociální a zdravotní oblast Centrum pro volny cas
WebArchiv - archiv českého webu


created by EasyPad Tyto stránky jsou udržovány pomocí HTML editoru EasyPad.
Kódování češtiny   Na hlavní stránku   Stránka autora   Dotazy, připomínky, vyhrůžky, případně projevy uznání můžete posílat autorovi.