Setkání ČOS v Senohrabech 5. - 6. 11. 2005

Účast: Hana Šindelářová, Luděk Šindelář, Josef Sova, Kateřina Vávrů, Milada Bláhová, Jiří Kánský, Ondřej Cibulka, Radim Cibulka

V sobotu jsme se sešli kolem druhé hodiny. Všichni se dopátrali správného stavení, ačkoli jsem nezvládla včas výrazně označit vrátka, jak jsem původně slibovala. Nejprve jsme se posilnili výbornou květákovou plévkou s čerstvými karásky a pak už nám nic nebránilo dát se do prohlížení knih a sešitů s návody a neunavujícího skládání Smile :-)

Během odpoledne jsme se s Hankou pokoušely párkrát "zaschůzovat", tedy rozvést debatu kolem organizačních věcí, ale moc se nám to nevedlo. Přečetla jsem zdravici od předsedy Smile :-) a doplnila jeho výčet akcí o naši (oddil Origami) účast na OPT v Německu (korespondenčne) a o návštěvu výstavy Masters of Origami v Salzburku a prohlédli jsme si knihu, kterou jsem si tam koupila Smile :-).

Na večeři jsme zašli do místní pizzerie, která nás bohužel velmi zklamala. Pak nastal problém s ubytováním v hotelu, protože se paní bála v noci otevřít a tak bratři Cibulkovi museli přespat také u Míti, ačkoli si ještě za světla všechna zavazadla do hotelu už odnesli a nocleh předem zaplatili :-/ Ráno se vše vysvětlilo a paní vrátila peníze.

Skládali jsme ještě celé dopoledne a vzájemně se učili různé modely. Kolem druhé odpolední jsme se rozloučili a rozjeli se do svých domovů.

Kačka


senohraby2005_01.JPG
senohraby2005_02.JPG
senohraby2005_03.JPG
senohraby2005_04.JPG
senohraby2005_05.JPG
senohraby2005_06.JPG
senohraby2005_07.JPG
senohraby2005_08.JPG
senohraby2005_09.JPG
senohraby2005_10.JPG

Created by IrfanView


Kódování češtiny   Na stránku přátel   Stránka autora   Dotazy, připomínky, vyhrůžky, případně projevy uznání můžete posílat autorovi.