První schůzka České origami společnosti

Kolín, 18. října 2003

Nevíme, kdo na tu myšlenku přišel, asi to vyplynulo ze situace, ale byl to skvělý nápad -- první setkání členů české origami společnosti jsme zahájili v čínské restauraci vydatným obědem. Sedělo nás devět u kulatého stolu, pochutnávali jsme si na čínských specialitách a povídali si. Teprve kolem půl třetí jsme se vydali do Domu dětí a mládeže, kde byla připravená klubovna.

Jiří Přibyl připravil klasickou seznamovačku typu "představ svého souseda", takže každý se potom na sebe dověděl netušené novinky ;-). Pro každého účastníka byl připraven malý dárek -- členský průkaz a diagram lipového listu, který si museli sami poskládat. Kolovaly ukázkové knihy a vzorky papíru, takže skládat bylo co i z čeho. Přitom jsme probrali jsme výsledky ankety. Potom se dostalo i na formální věci, jako volba výboru -- podrobnosti najdete ve zvláštním zápisu.

Lipové listy

Konečně jsem se osobně setkal s manželi Šindelářovými, které znám už několik let, ovšem pouze z korespondence. A také jsem se seznámil s Evou Švehlovou, výtvarnicí, kterou jsem znal jenom z vyprávění. Bylo to moc fajn, těším se na další spolupráci a na další setkání.


Pa180001.jpg Pa180002.jpg Pa180003.jpg Pa180004.jpg
Pa180005.jpg Pa180006.jpg Pa180007.jpg
Predseda1.jpg Predseda2.jpg Vsichni1.jpg Vsichni2.jpg
Created by IrfanView

Kódování češtiny   Na stránku přátel   Stránka autora   Dotazy, připomínky, vyhrůžky, případně projevy uznání můžete posílat autorovi.